آدرس: تهران ، آزادگان جنوب , بلوار دکتر عبیدی ، خیابان جلال ، خیابان نخ زرین تماس بگیرید: 021-44545382-7 ایمیل: info@patanjameh.om
آدرس: تهران ، آزادگان جنوب , بلوار دکتر عبیدی ، خیابان جلال ، خیابان نخ زرین تماس بگیرید: 021-44545382-7 ایمیل: info@patanjameh.ir

سبد خرید

مجموع: 0

شرایط برگشت کالا

روش های برگشت، لغو و تعویض کالا

گروه پاتن جامه همواره  تمرکز خود را بر کسب رضایت حداکثری مشتریان از طریق ایجاد تجربه جدیدی از خرید لذت بخش قرار داده است، با این وجود ممکن است پس از خرید با مسائلی مواجه شوید که نیاز به بازگشت و یا تعویض کالا باشد. در این راستا ۷ روز فرصت تعویض کالا در نظر گرفته شده است. مشتریان می توانند از طریق تماس با واحد خدمات مشتریان با شماره تماس ۴۴۵۴۵۳۸۳-۰۲۱ و یا ارسال پیام در شبکه های اجتماعی به شماره ۰۹۹۳۲۹۷۸۷۷۳ درخواست بازگشت سفارش را ثبت کنند.

پس از بررسی درخواست مشتری و در صورت دارا بودن شرایط بازگشت، همکاران ما در واحد خدمات مشتریان برای دریافت کالا با مشتری هماهنگ خواهند نمود. بازگشت سفارش در صورت وجود مغایرت سایز یا جدول سایز , وجود نقص یا ایراد در کالا به صورت رایگان و با مراجعه همکاران ما درب منزل شما انجام خواهد شد (ویژه مشتریان ساکن تهران) مشتریان محترم شهرستان می توانند کالا را با پست و یا تیپاکس به صورت پس کرایه ارسال کنند. مشتریان عزیزی که تمایل به تعویض کالای خریداری شده از وبسایت را دارند می توانند با هماهنگی قبلی با شماره های ارائه شده بالا به شعبه مورد نظر مراجعه نموده و کالا خود را تعویض نمایند. لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار ۳ الی ۵ روز کاری عودت صورت می‌گیرد.

– تعویض کالا فقط ۱ بار و با ارائه اصل فاکتور، در مدت ۷ روز امکان پذیر است. همچنین در دوران حراج و پروموشن در مدت ۳ روز امکان تعویض کالا وجود دارد.

– اگر مشتری قصد تعویض و یا بازگشت کالا را داشته باشد، باید ظرف ۲۴ ساعت با امورخدمات مشتریان پاتن جامه ۴۴۵۴۵۳۸۳-۰۲۱ و یا شماره موبایل ۰۹۳۳۲۹۷۸۷۷۳  تماس گرفته و یا به ایمیل CMS@patanjameh.ir اطلاع دهد.

– اگر مشتری از سفارش خود منصرف گردد در صورتی که سفارش هنوز ارسال نشده باشد، میبایست هرچه سریع تر به واحد خدمات مشتریان (به صورت تماس تلفنی و یا ارسال پیام) انصراف خود را اطلاع دهد. اگر مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود با در نظر گرفتن شرایط ۷ روز بازگشت کالا میتواند کالای خود را مرجوع نماید. بدیهیست هزینه ارسال کالا برعهده مشتری خواهد بود، ضمناً اگر هدیه ای همراه کالا برای مشتری ارسال گردیده است، هدیه نیز باید بهمراه کالا مرجوع گردد.

– مشتریان تهران می توانند با مراجعه حضوری به یکی از شعب (باهماهنگی قبلی) و یا ارسال توسط پست یا تیپاکس و مشتریان شهرستان از طریق پست و یا تیپاکس اقدام به بازگشت کالای خود کنند و تا زمان رسیدن کالا به دست ما رسید پستی را نزد خود نگه دارند، حائز اهمیت است عودت وجه پرداختی از طرف شرکت پاتن جامه پس از رسیدن کالا به انبار پاتن جامه و بررسی توسط کارشناسان ما ظرف مدت 3 الی 5 روز کاری انجام می پذیرد.

 

شرایط تعویض و بازگشت کالا

– در صورت مناسب نبودن سایز، وجود پارگی یا زدگی احتمالی، مطابقت نداشتن بسته ارسالی با سفارش شما، بدون اینکه اتیکت کالا ازروی آن جداشده باشد، تا قبل از ۷ روز می توانید کالای خود را بازگشت دهید. توجه داشته باشید بسته ارسالی می بایست شبیه فرم اولیه , پوشیده نشده و بدون بوی عطرباشد.